Lajmi i fundit

Ulje e ndjeshme e infektimeve dhe rritet numri i viktimave, 147 raste në 24 orët e fundit në vend

Nisur nga rritja e numrit të qytetarëve të prekur nga Covid19, Ministria e Shëndetësisë i bën sërish thirrje qytetarëve të

4 Korrik, 2022

Si nisi përplasja e trafikantëve shqiptarë në Athinë, të gjitha lëvizjet e Andon Tefit

Armando Lamaj dhe Andon Tefi rezultojnë shpërndarës kokaine në Athinë. Dy shqiptarët e vrarë mbrëmjen e së shtunës në Athinë,

4 Korrik, 2022

4 Korriku, urimi i Veliajt: Gëzuar Ditën e Pavarësisë së SHBA-ve si dhe 100-vjetorin e marrëdhënieve tona diplomatike

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka uruar Shtetet e Bashkuara të Amerikës për Ditën e Pavarësisë. Përmes një

4 Korrik, 2022
- Advertisement -
Ad imageAd image