Follow US

Find US on Social Medias
Popular News
- Advertisement -
Ad imageAd image
Global Coronavirus Cases

Confirmed

547.50M

Death

6.34M

More Information:Covid-19 Statistics

Rreth nesh

E përditshme e Analizës dhe e Informacionit. Numri i parë, 1 nëntor 2012. Botohet nga "Publikime Shqiptare". Kryeredaktor Adrian Thano. Adresa e redaksisë: Vila e Telebingos, Rruga ‘Qamil Guranjaku’, Tiranë. Zyra e Botuesit: Rogner Hotel, Bulevardi "Dëshmorët e Kombit", Tiranë

Merr te rejat më të fundit

Ndiqni Gazeta Dita duke vendosur emailin tuaj më poshtë dhe do të njoftoheni për të rejat më të fundit

[mc4wp_form]

Create an Amazing Newspaper
Discover thousands of options, easy to customize layouts, one-click to import demo and much more.

Cila është vitamina që mund të ndihmojë me problemin e rënies së flokëve!

Rënia e flokëve është një problem që mundon shumë njerëz. 80 përqind e meshkujve dhe 50 përqind e femrave kanë

Amelda Amelda Amelda Amelda 10 Qershor, 2022

Ky është shteti më i vogël në botë, me vetëm 48 banorë

Ishujt Pitcairn janë një pikë e vogël në planet, konkretisht në Paqësor, midis Zelandës së Re dhe Perusë me vetëm

J L J L 7 Qershor, 2022
- Advertisement -
Ad imageAd image

Rikthimi i Covid, OBSH: Njerëzit të mos anulojnë pushimet por të ndërgjegjësohen

Shumë vende evropiane po përjetojnë një rritje të infeksioneve të reja COVID-19, me nënvariantin më të transmetueshëm të Omicron BA.5

1 Korrik, 2022

Barcelona ndalon me ligj pirjen e duhanit në plazhe

Pas tre muajve solidarizim, në Barcelonë ka hyrë në fuqi rregullorja e re, e cila e bën të paligjshme pirjen

1 Korrik, 2022

Të shtëna me armë zjarri në Mirditë, plagoset 51-vjeçari, shpallen në kërkim 2 persona

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Rrëshen-Kukës, në Fan, ku i lënduar ka mbetur

1 Korrik, 2022
- Advertisement -
Ad imageAd image