“SHBA do ndihmojë”, Escobar për Ballkanin e Hapur: Por duhet të përfshihen të gjitha shtetet në nivel të njëjtë

I dërguari i posaçëm i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar dha një video-mesazh në Samitin e Ohrit,

J L J L 8 Qershor, 2022

Mediat Serbe: Vuçiç dhe Rama do vendosin bashkë nëse do marrin pjesë në Samitin në Bruksel

Presidenti serb Alkesandër Vuçiç është duke zhvilluar konsultime me anëtarët e qeverisë si dhe bashkëpunëtorët e Open Ballkan lidhur me vendimin

Amelda Amelda Amelda Amelda 21 Qershor, 2022

Rezoluta për Srebenicën, Balla: Shumë shpejt dorëzojmë në Kuvend dokumentin

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla sqaroi në dalje të Kuvendit se më 7 korrik do të

J L J L 30 Qershor, 2022
- Advertisement -
Ad imageAd image