“Mos na prekni dhe nuk do t’ju ngacmojmë”, Lukashenko-Perëndimit: Do ta merrni përgjigjen në një sekondë!

Presidenti i Bjellorusisë, Aleksandër Lukashenko kërcënoi me hakmarrje ushtarake ndaj kujtdo që sulmon vendin e tij, ndërsa tensionet për luftën

3 Korrik, 2022

Gruaja u hodh nga kati i dyë me foshnjën e porsalindur, vjen reagimi zyrtar i spitalit të Sarandës

Gruaja 35-vjeçare, e cila u hodh bashkë me foshnjën nga kati i dytë i maternitetit në Sarandë është jashtë rrezikut

3 Korrik, 2022

Masakra në rrugët e Athinës, shkon në tre numri i viktimave

Ka ndërruar jetë në spital një nga personat që mbeti i plagosur nga përplasjet e njëpasnjëshme me armë zjarri që

3 Korrik, 2022
- Advertisement -
Ad imageAd image