VIDEO: Zbulohet arsyeja e daljes së Ahmetajt në kanalin e Berishës

Arben Ahmetaj po tenton të marrë azil politik dhe avokatët e kanë këshilluar që për këtë nevojiten, materiale filmike me akuza dhe përplasje publike. “Gjate intervistës me gazetarin Peka do të kemi dhe momente trishtuese pasi Ahmetaj do të përlotet disa herë si një njeri që po përndiqet padrejtësisht nga politika, drejtësia dhe biznesmenë” – … Vazhdoni me leximin e VIDEO: Zbulohet arsyeja e daljes së Ahmetajt në kanalin e Berishës