Foto e Ditës

VIDEO: Jashtë po zhvillohej protesta, Rama del në ballkonin e zyrës dhe ndez qirinj për Turqinë

  Teksa opozita protestonte para parlamentit, kryeministri  Edi Rama ka ndezur qirinj në nder të viktimave nga tërmeti në Turqi…

FOTOLAJM/ Rama “arratiset” në Bogë, pozon me familjen në borë

Pas gripit dhe tensioneve e zhurmës politike për çështjen “McGonigal”,  kryeministri Rama ka zgjedhur të pushojë në fundjavë në zonën…

FOTOLAJM/Big Brother dhe në Kuvend! Monika Kryemadhi injoron seancën, zgjedh instagramin

Përmes telefonit të zonjës Monika Kryemadhi, show më i përfolur i momentit u fut në Kuvend. Kryemadhi ka zgjedhur të…

- Reklamë -
Latest Foto e Ditës News