Bote

Refuzoi të kryente shërbimin ushtarak kur shpërtheu lufta me Ukrainën, sportisti arrestohet në Rusi

Ivan Fedotov (25 vjeç), një nga portierët e skuadrës ruse në Lojërat e fundit Olimpike Dimërore (në Pekin), aktualisht është

3 Korrik, 2022

Dyshohet se e spiunoi për drogën, vrasja e shqiptarëve në Athinë ndodhi për larje hesapesh

Pas masakrës me tre të vdekur dhe dy policët e plagosur në Athinë fshihet çmontimi i një bande të trafikut të drogës majin e

3 Korrik, 2022

Reshje dhe përmbytje, mijëra njerëz urdhërohen të evakuohen nga Sidney

Mijëra banorë u urdhëruan të evakuohen nga Sidnein jugperëndimor, qyteti më i madh i Australisë, të dielën, për shkak me

3 Korrik, 2022
- Advertisement -
Ad imageAd image