Politike

PD publikon spotin zyrtar të 7 korrikut: Mos thuaj “ç’më duhet mua?”

Partia Demokratike zyrtarizon spotin e protestës së 7 korrikut. Me mesazhet kyçe "Shqipëria në rrezik" dhe "mos thuaj: ç’më duhet

3 Korrik, 2022

Gazetarët njoftojnë protestë, Rama: Nuk lejoj më të shkelni normat etike sy më sy në praninë time

Disa gazetarë kanë paralajmëruar një protestë përballë Kryeministrisë më 4 korrik. Shkak është bërë vendimi që kryeministri Rama mori ndaj

3 Korrik, 2022

Veliaj nga Njësia 4: “Punojmë që sot për shumicën e plotë nesër, që partiçkat mos të na bllokojnë projektet

Në Njësinë 4 në Tiranë, ku u zhvillua takimi i radhës i socialistëve për shpalosjen e platformave të kandidatëve të

2 Korrik, 2022
- Advertisement -
Ad imageAd image