Enciklopedi

Kërmilli gjigand fut në karantinë qytetin në Florida!

Një kërmill gjigand, që ka përmasat e një miu, ka detyruar një qytet të tërë në Florida që të futet

3 Korrik, 2022

VIDEO/ Kryebashkiaku meksikan martohet me aligatorin, vulos dasmën me puthjen në buzë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Meksikë. Një kryebashkiak është martuar me një aligator që kishte të veshur një

1 Korrik, 2022

Pse të gjithëve po iu pëlqen një ringjallje e “retro-s”?

Pavarësisht nëse jemi të shtyrë nga nostalgjia për 'ditët e mira të vjetra', dëshira për t'u dalluar dhe për t'u

1 Korrik, 2022
- Advertisement -
Ad imageAd image