Një njeri jeton përgjithmonë tek ata që e deshën dhe e çmuan kur ishte gjallë

    Nga Fatos Tarifa Botuar në DITA U bënë dy vite që Moikomin nuk e kemi parë, edhe pse

J L J L 16 Qershor, 2022

Shtrenjtohen biletat e transportit publik, shkojnë në 200 lekë çmimi Tiranë-Durrës

Çmimet e transportit publik vijojnë të shënojnë vetëm rritje të ndjeshme. Pas shtrenjtimit të çmimit të naftën, linja më e

Amelda Amelda Amelda Amelda 9 Qershor, 2022

Për këtë motorr dje desh na vranë Ben Blushin. Ai tani “ka një pyetje për të gjithë”

Ben Blushi, ish-deputet i PS dhe ish-drejtor televiziv kohët e fundit shëtit vendin me një aparat fotografik në dorë dhe

thano thano 8 Qershor, 2022
- Advertisement -
Ad imageAd image