Televizion

U sulmua nga televizioni lokal: Shkak u bë ngjarja e 26-vjeçares

Gazetarë dhe organizata mediatike në vend kanë reaguar ashpër ndaj sulmit të koleges së tyre vlonjate, gazetares Afrovita Hysaj, e

VIDEO: Kjo spikere u shfaq sot në një ekran shqiptar, vetëm se të gjithë mbetën pa fjalë kur morën vesh kush ishte!

Një spikere e e krijuar nga inteligjenca artificiale ka startuar edicionin e parë të lajmeve në Euronews Albania. Ky kanal

VIDEO intime në celularin e Martinaj? Reagon moderatorja e njohur: “Nuk jam unë, ajo në video ka tatuazh”

Moderatorja e njohur e kanalit TCH Luana Vjollca ka reaguar pas përhapjes së një videoje intime që besohet se është

- Reklamë -