Sport

Kylian Mbappe thyen hundën gjatë ndeshjes me Austrinë, rrezikon Europianin

Kylian Mbappe përfundoi me hundë të thyer në ndeshjen hapëse të Francës në Euro 2024 kundër Austrisë. Mbappe u hodh…

Objekt kritikash në rrjetet sociale pasi uli kokën, Elseid Hysaj merr vendimin e papritur

Mbrojtësi i kuqezinjve që luan në Seria A, Elseid Hysaj ishte një prej lojtarëve më të kritikuar në përfundim të…

Dhuna në Gelsenkirchen, mediat serbe bënë përgjegjës tifozët kuqezi, ja si qëndron e vërteta

Serbi-Angli ashtu siç pritej, solli kaos në rrugët e Gelsenkirchen, me tifozët ultras që u përplasën dhunshëm. Situata për një…

- Reklamë -
Latest Sport News

VIDEO: Kaos në rrugët e Gjermanisë, tifozët serbë djegin flamurin e Shqipërisë

Pak minuta na ndajnë nga startimi i ndeshjes mes Anglisë dhe Serbisë,…

Skemat skandaloze të TV Klan: Tifozët të irrituar me transmetimin e ndeshjeve

Transmetimi i ndeshjeve te Kombetares shqiptare ne Europian eshte kthyer ne nje…

VIDEO: Sky Sports raporton për përleshje mes tifozëve shqiptarë dhe serbë, anglezët s’janë të përfshirë

Një përleshje e madhe mes tifozëve ka ndodhur në Gelsenkirchen të Gjermanisë.…

Euro 2024/ Weghorst “shpëton” Holandën, “tulipanët” marrin 3 pikët e para në evropian

Këtë të djelë, ishte rradha e “tulipanëve” të zbrisnin në fushën e…

Videoja që po bën xhiron e rrjetit, tifozi shqiptar thyen spagetit përpara italianit

I gjithë Dortmundi ishte i veshur në ngjyrë të kuqe ditën e…

Realizoi golin më të shpejtë në historinë e Europianit, Bajrami për UEFA: Sytë te Kroacia

Mesfushori i Kombëtares kuqezi, Nedim Bajrami shënoi golin e vetëm për Shqipërinë…

“Bajrami ci spaventa, poi…”, reagimet e mediave italiane pas fitores me Shqipërinë

Mediat italiane e kanë cilësuar shumë të rëndësishme fitoren me përmbysje të…

VIDEO: Rama në stadium me Lindën kuqezi dhe Dukën (shikoni çfarë ndodh me këtë të fundit përpara fillimit të ndeshjes)

Kryeministri Edi Rama ishte në Dortmund për të ndjekur ndeshjen Itali-Shqipëri. Ai…

Imazhet që u bllokuan nga UEFA, tifozi i Kombëtares u fut në fushë dhe ndërpreu ndeshjen Itali – Shqipëri

Itali 2-1 Shqipëri, ndeshja e fundit e së shtunës në Euro 2024…