Sport

Gafë në Lojërat Mesdhetare “Oran 2022”, himni shqiptar ngatërrohet sërish

Gjatë ceremonisë së dhënies së medaljes ndaj atletes shqiptare Luiza Gega ka ndodhur një incident nga organizatoret e Lojërave Mesdhetare.

2 Korrik, 2022

Shqipëria merr medaljen e katërt në ‘Lojërat Mesdhetare’, Erkand Qerimaj fiton të argjendtën

Një tjetër medalje për Shqipërinë në ‘Lojërat Mesdhetare’. Këtë herë ka qenë radhë e peshëngritësit Erkand Qerimaj, i cili ka

2 Korrik, 2022

Ndryshon formula në Kategorinë e Parë dhe të Dytë, garë e ashpër për mbijetesën

Më datë 3 shtator do të nisë edicioni i ri i kampionatit të Kategorisë së Parë, ndërsa më 1 tetor

2 Korrik, 2022
- Advertisement -
Ad imageAd image