Lajmi i fundit

Veliaj takon ministren për Europën të Austrisë: Një mbështetëse e palëkundur e integrimit europian për Shqipërinë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj është takuar me ministren për Europën të Austrisë, Karoline Edtstadler, e cila është

3 Korrik, 2022

Rruga e Lumit të Vlorës, Rama: Shkurton distancën drejt Jonit

Një ditë pasi hapi tunelin e Skërficës, kryeministri Edi Rama është ndalur tek një tjetër vepër infrastrukturore. Kreu i qeverisë

3 Korrik, 2022

Temperaturat e larta në vend, sot arrijnë deri në 40 gradë

E diela shoqërohet me temperatura të larta. Vendi ynë mbetet nën dominimin e moti të kthjellët dhe temperaturave të larta

3 Korrik, 2022
- Advertisement -
Ad imageAd image