Lifestyle

Ja cilat janë 8 fobitë më të çuditshme në botë!

  Reagimi i “frikës” që njerëzit shfaqin ndaj një situate ose veçorie quhet fobi. Frika nga lartësitë, frika nga macet

Parada e 5 planetëve në qiell, e kapur nga teleskopi i astronomit në Romë

Këtë javë, një paradë e pesë planetëve bëri rrugën e saj nëpër qiej dhe kulmoi sot. Vëzhguesit e qiellit në

Mister në Angli/ Modelja bukuroshe gjendet e vdekur në një nga shtëpitë e ish-futbollistit Michael Owen

Një modele 25-vjeçare, Mbretëresha e bukurisë, Jessica Whalley ka ndërruar jetë tragjikisht në një njërën prej ambienteve të shtëpisë super

- Reklame -
Ad imageAd image