Kryesore

Shqiptarët pesimistë për anëtarësimin në BE, 42% shpresojnë në 2030, 22% asnjëherë

Shqiptarët i shtuan dozat e pesimizmit për anëtarësim ne BE sipas anketës së Barometrit të Ballkanit 2022. Gati gjysma të

7 Korrik, 2022

Një gabim i rëndë juridik dhe politik i kryeministrit Abazoviç

  Nga Shaban Murati Botuar në DITA Askush nuk e ka shpjeguar dot zellin personal politiko-fetar të kryeministrit malazez Abazoviç 

7 Korrik, 2022

“Nëse miratoni propozimin francez, do digjeni në ferr”/ Qytetarët djegin pankartat përpara Kuvendit në Shkup (VIDEO)

Vijojnë protestat në Maqedoninë e Veriut kundër propozimit francez përmes të cilit synohet të tejkalohen dallimet mes Shkupit dhe Sofjes.

6 Korrik, 2022
- Advertisement -
Ad imageAd image