Lajmi i fundit

Latest Lajmi i fundit News

Aksioni i SPAK: Shoqërohet vëllai dhe kushëriri i deputetit të PS, Eduart Ndreca

Në kuadër të operacionit të SPAK mësohet se janë vënë në pranga edhe…

Zbardhet vendimi: Kush janë dy anëtarët e Kushtetueses që ishin pro lirimit të Belerit

Shumica vendos dhe vendimi i Gjykatës Kushtetuese është i padiskutueshëm, por ai…

“E godita mbi 10 herë, më pas fillova të pija birra”, dëshmia e shqiptarit që vrau gruan në Athinë

Një 40-vjeçare shqiptare Enkelejda Danaj u vra nga bashkëshorti një ditë më…

VIDEO: Engjëll Agaçi paraqitet në SPAK

Sekretari i Përgjithshëm i Kryeministrisë, Engjëll Agaçi paraqitet në SPAK. Më poshtë momenti…

Megaoperacioni me urdhër të SPAK, shpallet në kërkim ish-deputeti i PS, Arben Ndoka

Ish-deputeti i PS-së, Arben Ndoka është shpallur në kërkim me urdhër të…

“Do ju mbytim me gjak”, alarm për bombë në shkollat e Tiranës, rezulton fals

Një e-mail anonim i mbërritur në adresë të Policisë së Shtetit ka ngritur…

Nga pragu i KiE-së në pasiguri, si devijoi rruga e Kosovës drejt Këshillit të Evropës në 30 ditë

Nga “një hap larg” në “nuk dihet se kur”! Kështu devijoi rruga…

SPAK lëshon urdhër arreste, RENEA dhe FNSH aksion në disa qytete, kontrolle në banesën e Martinajt

Forcat RENEA, FNSH dhe Operacionalja po zhvillojnë një aksion me kontrolle në…

Pensionistët, kemi peshën më të ulët, por në 20 vite regjistruam rritjen më të madhe

Treguesit demografikë po ndryshojnë nga viti në vit dhe tendenca duket se…