Intervista – Video

Latest Intervista – Video News

VIDEO: Vjen nga gomari, ja ku prodhohet djathi më i shtrenjtë në botë

Djathi është një nga ushqimet më të njohura në botë. Mund të…

VIDEO: Si ngrihen popujt? Takimet e fshehta të Çe Guevarës në Shqipërinë komuniste

Çe Guevara, heroi mitik i popullit kubanez ka vizituar Shqipërinë në fillim…

VIDEO: Blinken në Tiranë dhe historia e 1.574 kilogramëve flori

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken erdhi këtë të enjte në Tiranë…

VIDEO: Si u vra Isa Boletini, tradhtia që i mori jetën…

Ai njihej si “gjenerali me qeleshe të bardhë”. Nuk e hiqte kurrë…

VIDEO: Kot që lehin konet, kot lëshojnë jargë, ne jemi të parët, se jemi Pellazgë!

Më poshtë mund të dëgjoni me audio dhe video një nga krijimet…

VIDEO: Cili ka qenë fati i tre vajzave të përfshira në skandalet seksuale të zyrtarëve të lartë në Shqipëri

Rasti më i fundit i implikimit në një aferë seksuale të kryetarit…

VIDEO: Arrestimi i Fredi Belerit në ’95 në Janinë, faktet që e lidhin me masakrën e Peshkëpisë

Media ka publikuar videon e arrestimit të Fredi Belerit në 1995 në…

VIDEO: Vaksinë e tërbimit, na shpëtoi nga qentë, na duhet vaksinë edhe për Kuvend!

Më poshtë mund të dëgjoni me audio dhe video një nga krijimet…

VIDEO: Cilat janë 40 familjet mafioze shqiptare dhe tre qytetet ku ndodhen klanet më të fuqishme

Ishte ambasadori amerikan Donald Lu i cili në dhjetor të vitit 2017…