Kronike

Latest Kronike News

“Autori e goditi me thikë dhe e tërhoqi te koshi i mbeturinave”, vrasja e 67-vjeçarit në Fier, shoqërohen 15 persona

Vrasja horror e 67-vjeçarit Petraq Gjika vijon të mbetet ende pa autor,…

E dënuar për korrupsion dhe shpërdorim detyre, lirohet nga burgu ish-gjyqtarja e Krujës

Është liruar nga burgu ish-gjyqtarja Enkeleda Hoxha. Kujtojmë se të shtunën, Apeli…

Atentati i mori jetën 27-vjeçarit, nga shpërthimi u dëmtuan edhe një grua me fëmijët e saj

Shpërthimi me tritol që i mori jetën ditën e djeshme 27-vjeçarit Alekandër…

Kuaj dhe repera, viktima e Tiranës reklamonte jetën në rrjete sociale

Atentati me tritol ku mbeti i vrarë 27-vjeçari Aleksandër Sadikaj tronditi Tiranën…

Sharra që preu hekurat u dërgua me dron: Hetimet për arratisjen nga burgu italian

Një dron dyshohet se ka ndihmuar Edison Pulën të arratisej nga burgu…

Kapen 2.2 ton kokainë në Peru, në kërkim dy shqiptarë

Në Peru, policia ka sekuestruar rreth 2.2 ton kokainë të fshehura në kuti me asparagus…

Sherr me thika te kisha e Laçit, njëri person i plagosur

Një sherr ka ndodhur ditën e sotme te kisha e Laçit. Pas…

Dëshmitë e vrasësit të penduar: Ku i mora dy makinat për vrasjen e vëllezërve

Dy personazhe të njohur të botës së krimit, janë përmendur nga Nuredin…

Zbardhen detaje nga atentati në Tiranë: Eksplozivi u aktivizua nga afër me telekomandë

Shpërthimi i eksplozivit në makinën e Aleksandër Sadikajt është aktivizuar me telekomandë.…