Kryesore

Latest Kryesore News

“Ballkani i Hapur, nismë serbe”, Lavrov: BE nuk donte që ta përkrahja

Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov e quajti Ballkanin e Hapur nismë…

Ministria e Mbrojtjes: Pse nuk përdoren helikopterët Cougar për shuarjen e zjarrit në ishullin e Sazanit

Teksa vijon beteja me flakët në ishullin e Sazanit, Ministria e Mbrojtjes…

Nuredin Dumani zbardhi të tjera ngjarje kriminale, përfshirë disa atentate ndaj shqiptarëve në Belgjikë, Holandë e Itali

Dëshmitë e Nuredin Dumanit, të penduarit të drejtësisë kanë hedhur dritë mbi…

Rusia e zemëruar për anulimin e vizitës së Lavrov në Serbi, Ministria e Jashtme: S’do ketë perde hekuri nga ne

Pas ditësh pasigurie, vizita e ministrit të jashtëm rus Sergei Lavrov në…

VIDEO/ Qytetarët irritohen ndaj vandalit që gjuajti me gurë tigrin, dalin në mbrojtje të Kopshtit të ri Zoologjik

Kopshti Zoologjik hap i dyert këtë të shtunë për të pritur të…

Telebingo Shqiptare: Çmimi i madh bie në Tiranë, fituesi merr 1,170,250 lekë

Nuk dinë të ndalojnë milionat e fituara në Telebingo Shqiptare. Me mijëra…

Protesta në Kosovë, veteranët e UÇK-së hyjnë me forcë në oborrin e Kuvendit, ndërhyn Policia

Veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës kanë hyrë të hënën në oborrin…

Vatra e zjarrit aktive prej 24 orësh, shpërthejnë municionet në ishullin e Sazanit

Disa shpërthime kanë ndodhur në ishullin e Sazanit. 24 orë pasi ishulli…

GJKKO zgjat afatin për pezullimin e Edvin Priftit, SPAK çel hetim të ri për mjekun

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit ka zgjatur me tre muaj…