Kryesore

Latest Kryesore News

Letër Albin Kurtit…

I nderuar Kryeministër, Kam vënë re me keqardhje që ju, prej një…

Palaço kemi me shumicë!

Nga Edona Llukaçaj Botuar në DITA Është në natyrën e opozitës, paçka…

Rekordi historik bankar dhe ekonomia

Nga Gjergj Erebara Bankat në Shqipëri realizuan fitime neto në masën 28.5…

Fourteen Points

Nga Fatos Tarifa Botuar në DITA 1. Joe Biden rizgjidhet president i…

Arben Ahmetaj dhe moçali politik

Nga Viktor Malaj Botuar në DITA Ndryshe nga shumica e shqiptarëve të…

Gogoli i Adriatikut!

Nga Artan Duka Botuar në DITA “Leja” kushtetuese ndaj marrëveshjes Meloni-Rama nuk…

Aksi i Danubit kërcënon Europën

Nga Janusz Bugajski Botuar në DITA Në mes të Europës është formuar…

Për turp…

Nga Viktor Malaj Botuar në DITA "Nuk më bëjnë përshtypje njerëzit e…

Tik-taku i politikës

Nga Bedri Islami Botuar në DITA Dhjetë vite më parë pak vetë…