Kryesore

Latest Kryesore News

“Topi” në Athinë!

Nga Artan Duka Botuar në DITA Edi Rama mund dhe duhet të…

“Aleancat” e dështuara kundër Tiranës

Nga Fatos TARIFA Botuar në DITA Stadiumi Na ishte një herë, aty…

Si e lexova unë fjalimin e kryeministrit

Nga Bedri Islami Lexova në DITA të plotë fjalën e djeshme të…

Unë, PS-ja dhe shteti

Nga “korrupsioni i rakisë gjatë enverizmit”, te “e vërteta e miliardave të…

Qeveria e re serbe me dy zv.kryeministra rusë

Nga Shaban Murati Shënime nga blloku diplomatik Nuk ka informacion nëse është…

A është rrufjan Baton Haxhiu?

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj akuzoi indirekt analistin Baton Haxhiu se kërkonte…

Karshillëk dhe Maskarallëk

Nga Viktor Malaj "Do të ishte marrëzia më e madhe të pretendosh…

Çfarë fshehin në Shpirag?

Nga Ahmet Çollaku Botuar në DITA Asnjëri nuk po e shpjegon se…

Ka tiparet e një grushti shteti

Nga Asim Bedalli Botuar në DITA Për të katërtën herë opozita sulmoi…