Politike

Latest Politike News

Përplasjet me Metën, Kryemadhi: Unë jam një prej tradhtarëve! PL s’ka çfarë koke të presë

Në përgjigje të Ilir Metës që flet për tradhtarë, në mbledhjen e…

Meta, grushte foltores: Në 27 prill ekzekutojmë nepotizmin

Me tone të ashpra kreu i PL-së Ilir Meta këmbënguli në atë…

Monika Kryemadhi lëshon gojën: Nuk më rruhet as për burgun as për SPAK-un

Monika Kryemadhi: A do ta propozojë Meta Cakën? Se është krahinalizëm! A…

Dosja në SPAK, gazetari tregon si u sekuestruan “te vila ngjitur” telefonat e fëmijëve dhe të Monikës

Sipas gazetarit Artan Hoxha, ndaj Metës nuk ka një hetim të regjistruar…

SHBA dhe BE krah Veliajt: Stop dhunës dhe zjarreve para Bashkisë, sjellja e policisë shembullore

Ambasada e SHBA dhe Delegacioni i BE në Tiranë kanë reaguar ashpër…

Parkim publik me energji diellore në Durrës, Rama ndjek nga afër punimet

Një parkim modern multifunksional po ndërtohet në Durrës, në shërbim jo vetëm…

“Kujdes spiunët e SHIK-ut dhe SPAK-ut”, Meta bën susta në zyrë, ata rrotull mbajnë shënime

Partia e Lirisë është futur në seri përplasjesh të cilat tashmë kanë…

Demokrati i zhgënjyer: S’kemi njerëz, poshtë Amerika

Një nga militantët e ardhur sot në protestë para Bashkisë së Tiranës…

Meta vijon kërcënimet: Do t’i qepem Dumanit brez pas brezi! Nëse është trim, le të…

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, u shpreh sonte në kanalin…