Komunitet

Latest Komunitet News

Ku mund të udhëtojmë ne shqiptarët, pa green pass dhe pa test Covid

Shqiptarët mund të udhëtojnë tashmë në thuajse të gjitha vendet e Bashkimit…

Nga 1 korriku nis monitorimi i rreptë për qeset plastike, bëhuni gati për gjoba

Qeset plastike një përdorimshe, paralajmëron Kumbaro: Pas ndërgjegjësimit, nga 1 korriku nisin…

Rama lë një mesazh për popullin ukrainas dhe Zelensky, çfarë shkroi kryeministri

Teksa ndodhet në një vizitë në Ukrainë, kryeministri Edi Rama ka lënë…

Harta Gjyqësore/ KLGJ: Mungojnë 184 gjyqtarë, duhen respektuar edhe kriteret ligjore! Një gjykatë duhet të ketë minimalisht 7 gjyqtarë

Mungesa e gjyqtarëve dhe kriteret ligjore janë arsyet që kanë detyruar KLGJ…

VIDEO/ 12 orë udhëtim me tren, Rama dhe Abazoviç mbërrijnë në Kiev! Nisin vizitën në Ukrainë

Kryeministri Edi Rama dhe homologu i tij në Malin e Zi, Dritan…

E rëndë: Vajzat akuzojnë babanë për abuzim seksual, nëna mohon: “Burri im nuk është i tillë” (Video)

Emisioni “Piranjat” në kanalin Abc raporton se ka zbuluar një rast incesti…

Pandemia prek fundin, ulen ndjeshëm infektimet, tri qarqe Covid-Free

Pandemia e koronavirusit po prek fundin. Në vendin tonë infektimet nga Covid-19…

Kundër hartës së re gjyqësore, nis bojkotimi i seancave nga avokatët e Korçës dhe Vlorës

Bojkotit të seancave gjyqësore i është bashkuar edhe dhoma vendore e avokatisë…