Kronike

Latest Kronike News

Do ekstradohet apo jo? Mbahen sot dy seanca gjyqësore për ish-anëtarin e UÇK-së, Dritan Goxhaj

Ditën e sotme, ish-anëtari i UÇK-së, Dritan Goxhaj do të dalë para…

“Po shkëmbenin 2.5 ton kokainë”, detajet e operacionit: Kush janë dy kokat, njëri është “fantazëm”, s’kapet asnjëherë

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë detaje nga megaoperacioni i policisë me mbështetjen…

Humbet e reja italiane në zonën e “Astirit”, prindërit japin ALARMIN: E prisnim dje në aeroport, nuk kemi asnjë kontakt!

Një turiste italiane raportohet e humbur prej ditës së djeshme, ndërsa për…

“Më kërcënojnë”: Rrëfimi i 30-vjeçares që përndiqet pasi denoncoi abuzuesit

Kjo është një 30-vjeçare me një histori të trishtë. Që në fillim…

FOTO / Ky është shefi i komisariatit që u arrestua sot. Zbardhen detajet, ja si ra në gjurmët e policisë

Ky që shihni në foton e mësipërme është Dritan Meta, shefi i…

Përfshihet nga flakët makina në mes të rrugës, detajet e para!

Një makinë është përfshirë nga flakët në ecje pasditen e sotme (…

DETAJE/ Bashkëpunoi me trafikantët, si ra në pranga shefi i komisariatit të Policisë në Laç

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me aksionin e sotëm që…

Rrumbullaku: Arrestohet shefi i policisë në Laç! Në kërkim Gëzim Çela, Arben Dalipaj dhe Roland Muza, janë jashtë Shqipërisë

Drejtori i Policisë së Shtetit Muhamet Rrumbullaku bëri me dije se janë…