Moti

Muaji Mars nis me shi, parashikimi i motit për sot

Ditën e sotme priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në qarkun Korçë, në pjesën tjetër të qarqeve priten reshje…

Ditë me diell dhe pak vranësira, parashikimi i motit për sot

Ditën e sotme, vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme e me masa ajrore të…

Temperatura të pazakonta në vend, çfarë ndodh me motin ditën e sotme

Ditën e sotme, vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshmë atmosferike. Moti do të jetë me…

- Reklamë -
Latest Moti News

Muaji Mars nis me shi, parashikimi i motit për sot

Ditën e sotme priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në qarkun…

Ditë me diell dhe pak vranësira, parashikimi i motit për sot

Ditën e sotme, vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte…

Temperatura të pazakonta në vend, çfarë ndodh me motin ditën e sotme

Ditën e sotme, vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte…

Kthjellime dhe vranësira të dendura, ja si parashikohet moti për sot

Këtë javë vendi ynë do të ndikohet nga kushte relativisht të qëndrueshme…

Fundjava me vranësira dhe reshje, si parashikohet moti për sot

Ditën e sotme vendi ynë ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të qëndrueshme…

Vranësira të dendura dhe reshje shiu, si parashikohet moti për sot

Për ditën e sotme vendi ynë do të ndikohet nga kushte të…

Shtohen vranësirat pas mesditës, mësoni si pritet të jetë moti sot

Për ditën e enjte vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike…

Kthjellime dhe temperatura në rënie, si parashikohet moti për sot

Ditën e sotme vendi ynë ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të qëndrueshme…

Reshje shiu me intensitet të ulët në disa zona, si parashikohet moti për sot

Ditën e sotme nuk priten reshje në pjesën më të madhe të…