Moti

MOTI: Kthjellime gjatë ditës, mbrëmja pritet të shfaqë vranësira

Dita e sotme parashikohet të jenë në mbizotërimin e intervaleve të gjata me kthjellime. Ndërsa në zonat malore do të

Rriten temperaturat në të gjithë vendin, sot deri në 22 gradë Celsius

Gjatë orëve të para të ditës pothuajse i gjithë territori ynë të jetë në dominimin e motit të kthjellët. Ndërsa

Kthjellime dhe ulje e lehtë e temperaturave, parashikimi i motit për sot

Dita e sotme do të jenë me kthjellime dhe kalime vranësirash të cilat më të dukshme pritet të jenë në

- Reklame -
Ad imageAd image