Politike

Latest Politike News

Erion Braçe ironizon shapkat e shtrenjta të Kryemadhit: Sa litra naftë bëjnë 480 dollarë?!

Mediat botuani të martën një lajm se si Monika Kryemadhi ‘po u…

Vizita në Kosovë, Presidenti Begaj takohet me komandantin e KFOR

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj është pritur në një takim nga komandanti…

Pasaportë shqiptare për të huajt e kamur? BE kundër

Qeveria shqiptare i hapi dritën jeshile një kontrate koncesionare për programin e…

Si të çlirohemi nga batakçinjtë?

Ish-drejtuesi i lartë i ish-Sigurimit të Shtetit në vitet e fundit të…

Kim në takim me ambasadoren e BE: Bashkë për të mbështetur përpjekjet e shqiptarëve dhe qeverisë për anëtarësim

Ambasadorja e SHBA në Shqipëri, Yuri Kim është takuar me ambasadoren e…

Presidenti Bajram Begaj takon Kryeministrin Albin Kurti në Kosovë!

Presidenti i Republikës Bajram Begaj është sot në një vizitë zyrtare në…

‘Ndryshime në shtator’, PS: Absurde që një ish-sekretar i PPSH, sot non grata të përdhosë institucionin e Kuvendit

  Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së paralajmëroi sot se me nisjen…

Rama përsërit për median franceze: Shqipëria ka qenë Koreja e Veriut e Europës

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një interviste për median franceze Francesoir, ku ka…

“I lumtur që vij në shtëpinë e Shqiptarisë”, Begaj në Prishtinë: Mbështesim anëtarësimin në NATO

Presidenti Bajram Begaj ka nisur vizitën e tij zyrtare në Kosovë, me…