Sport

Latest Sport News

Miqësorja Shqipëri-Estoni, mbyllet ndeshja me rezultatin 0-0

Shqipëria nuk ka mundur të shkojë më shumë se një barazim pa…

Reja bën ndryshime, ky është formacioni zyrtar ndaj Estonisë

Shqipëria përballet prej orës 18:00 me Estoninë në “Air Albania”. Një ndeshje…

“Ti je zonja ime e parë…”/ Pique harbohet me të dashurën e re, Shakira e shkatërruar

Ndarja mes Shakirës dhe Gerard Piqué, e cila ndodhi pas 12 vitesh…

Sot Shqipëri-Estoni, largohen 11 lojtarë! Vrioni debuton si titullar

Shqipëria ka mbyllur dje përgatitjet, teksa ka zhvilluar edhe seancën e fundit…

5 superyjet që mund të luajnë Botërorin e tyre të fundit në Katar

Kupa e Botës FIFA 2022 është afër dhe emocioni ka filluar të…

Kombëtarja, rotacion me Estoninë, largohen 11 lojtarë

Kombëtarja shqiptare i është rikthyer stërvitjes për ndeshjen miqësore përballë Estonisë që…

Akuzohet për përdhunimin e një adoleshenteje, arrestohet futbollisti i Bundesligës

Një lojtar i Bundesligës ishte një nga dy shtetasit gjermanë të arrestuar…

Largohen 11 lojtarë të Shqipërisë për ndeshjen me Estoninë, qëndron Armando Broja

Kombëtarja shqiptare rikthehet në stërvitje pas ndeshjes së Ligës së Kombeve ndaj…

Portieri i Argjentinës: Kur flet Messi, edhe presidenti e mbyll gojën

Portieri i kombëtares argjentinase Emiliano Martinez u tha gazetarëve se sa të…