Sport

Latest Sport News

Simpson parashikon Shqipërinë Etnike, do reagojë UEFA për koreografinë e TKZ?

  Tifozat Kuqezi kanë shpalosur një koreografi në fillim të ndeshjes kundër…

Ndeshja me Izraelin, Broja: Pjesën e dytë gabuam duke u tërhequr

Protagonisti i golit në ndeshjen e sotme mes Shqipërisë dhe Izraelit është…

Reja: Nuk dimë të ruajmë avantazhin, luajmë mirë por bëjmë gabime të rënda

Shqipëria doli pa pikë në përballjen me Izraelin në “Air Albania”, ndeshje…

Broja nuk mjafton, Shqipëria bën lojën, Izraeli merr tre pikët në Tiranë

Shqipëria nuk ka rritur të fitojë ndaj Izraelit në “Air Stadium” me…

Ndeshja Izrael-Shqipëri në ‘Air Albania’, kombëtarja kalon në avantazh, Broja shënon gol

Kombëtarja ka kaluar në avantazh në ndeshjen me Izraelin në ‘Air Albania’ për…

Ndihmës trajneri i Izraelit: Shqipëria është një ekip i fortë, por ne do të bëjmë maksimumin

Islanda dhe Shqipëria luajtën në barazim 1-1 të hënën dhe Izraeli do…

Sonte Shqipëri-Izrael, Reja i beson dyshes Broja-Uzuni

Kombëtarja ka mbyllur dje përgatitjet për ndeshjen kundër Izraelit, e cila do…

Nations League, Spanja dhe Portugalia sigurojnë sonte fitoren

Spanja dhe Portugalia kanë siguruar fitore në ndeshjet e Nations League të…

Shqipëria përballet nesër me Izraelin, Reja ndryshon tërësisht repartin e sulmit

Shqipëria do të përballet me Izraelin të premten në orën 20:45 në…