Aktualitet

Latest Aktualitet News

Balluku inspekton punimet në aksin Shijan-Ura e Gajdarit!

Segmenti rrugor Shijan-Ura e Gajdarit, i cili është vazhdimi i aksit Kardhiq-Delvinë,…

Gjendet e dekompozuar kufoma e një personi në Kolonjë

Ditën e sotme rreth orës 14:00, është gjetur një kufomë njeriu e…

Covid-19/ 52 qytetarë të infektuar dhe asnjë humbje jete gjatë 24 orëve

Ministria e Shëndetësisë: 500 testime, 52 qytetarë të infektuar, asnjë humbje jete…

Zgjidhen dy më të bukurat e Shqipërisë dhe Kosovës

Mbrëmjen e së premtes është zhvilluar nata finale e “Miss Universe Albania…

Atentati me tritol/ Kush ishte Aleksandër Sadikaj, 6 krimet për të cilat akuzohej!

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga atentati me tritol ndaj…

Aksidenti i helikopterit në Itali, gjenden kufomat e biznesmenëve

Një helikopter me 7 persona në bord u zhduk ditën e djeshme…

Vjosa Osmani pret foton e kryeministrit Rama nga tryeza e samitit në Greqi

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, mori pjesë ditën e djeshme në samitin…

65-vjeçarit i grabisin shtëpinë, marrin lekët dhe “ia mbathin”

Një 65-vjeçar nga Librazhdi ka bërë kallëzim në polici se i është…

Vladimir Putin uron Bajram Begajn: Shëndet dhe sukses në detyrën e lartë

Presidenti rus Vladimir Putin ka uruar presidentin e zgjedhur të Shqipërisë, Bajram…