Aktualitet

Latest Aktualitet News

Sharra që preu hekurat u dërgua me dron: Hetimet për arratisjen nga burgu italian

Një dron dyshohet se ka ndihmuar Edison Pulën të arratisej nga burgu…

Kapen 2.2 ton kokainë në Peru, në kërkim dy shqiptarë

Në Peru, policia ka sekuestruar rreth 2.2 ton kokainë të fshehura në kuti me asparagus…

“Nga patronazhistët te Fatos Nano”, Rama uron ditëlindjen e PS

Kryeministri Edi Rama ka uruar ditëlindjen e Partisë Socialiste. Në një postim…

Lërini të gjitha mendimet dhe filloni të shijoni ditët, horoskopi për sot

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Këtë të diel…

Rikthehen kthjellimet, temperaturat arrijnë deri në 30°C

Kthjellimet do të dominojnë motin në territorin shqiptar deri në mesditë kur…

Anëtarja e KPK Etleda Çiftja shkon në SPAK, përballet me dy akuza

Anëtarja e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit Etleda Çiftja është paraqitur në…

Zgjedhja e drejtuesve në bashki, Rama në Elbasan: Përgatituni, mos ta quajmë kryetarin e partisë një figurë babe

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Elbasan në turin e takimeve për…

Sherr me thika te kisha e Laçit, njëri person i plagosur

Një sherr ka ndodhur ditën e sotme te kisha e Laçit. Pas…

Dëshmitë e vrasësit të penduar: Ku i mora dy makinat për vrasjen e vëllezërve

Dy personazhe të njohur të botës së krimit, janë përmendur nga Nuredin…