Intervista – Video

Latest Intervista – Video News

VIDEO: Tranzicion apo depresion?

Më poshtë mund të dëgjoni me audio dhe video një nga krijimet…

VIDEO: “Do pajtonte Skënderbeun dhe Lekën, Papa që vdiq pa ardhur në Durrës…”

Ky Papë quhej Enea Silvio Piccolomini. Qysh para se të ngjitej në…

VIDEO: A bën mirë kryeministri që e quan Shqipërinë e dikurshme, Koreja e Veriut?

Kryeministri i vendit z. Edi Rama, gjatë vizitave të tij zyrtare nëpër…

VIDEO: Po dhe ne o grek dikur, të dhamë bukë e të dhamë grurë…

Më poshtë mund të dëgjoni me audio dhe video një nga krijimet…

VIDEO: Historia e fotos së çuditshme të Berishës para litarit

Franc Zhurda është fotoreporter prej shumë vitesh në Shqipëri. E ka nisur…

VIDEO: “Vulgar, pa personalitet, klloun halabak”, revolta e analistit të njohur me dy banorët e Big Brother

“Emisionet komerciale, thjesht fitimprurëse për bosët e medias, si Big Brother, Love…

VIDEO: Jam një burrë i ndershëm, po jam kot së koti…

Më poshtë mund të dëgjoni me audio dhe video një nga krijimet…

VIDEO: Zbulohet arsyeja e daljes së Ahmetajt në kanalin e Berishës

Arben Ahmetaj po tenton të marrë azil politik dhe avokatët e kanë…

VIDEO: “Bombën e vura unë, në Stamboll ti takove…”

Një komentues ka ndërhyrë në emisionin e fundit të moderatorit analist Ylli…