Rajoni

SHBA, Abazoviç takon Escobar: Duam një president që të na shpëtojë nga e kaluara…

Kryeministri në detyrë në Malin e Zi, Dritan Abazoviç u takua sot në Uashington me të dërguarin special të Shteteve

Maqedoni e Veriut, shqiptarët kanë 10 nga 20 ministri, por nuk flitet shqip!

Në qeverinë maqedonase, shqiptarët përfaqësohen me 10 ministra nga 20 në total që ka kabineti qeveritar. Edhe zv/kryeministri dhe kreu

Pjesë e një grupi kriminal, arrestohet zv/drejtori i Policisë për Luftën kundër Krimit të Organizuar në Mal të Zi

Në kuadër të një operacioni të zhvilluar nga Departamenti Special i Policisë së Malit të Zi, është vënë në pranga

- Reklame -
Ad imageAd image