Shoqëri

Latest Shoqëri News

Drejt përfundimit zgjerimi i Infektivit në QSUT, Rama: Me standardet më të larta ndërkombëtare

Projekti madhor për rehabilitimin e plotë dhe zgjerimin e Spitalit Infektiv në…

VIDEO/ Rama publikon pamjet nga Gjirokastra: Qytet magjepsës!

Kryeministri Edi Rama e nis ditën këtë të shtunë me pamje nga…

Parku i Liqenit me një kënd të ri force dhe tavolina shahu, Veliaj: Ideal për gjyshërit dhe sportistët e qytetit

Nisma e Bashkisë së Tiranës, “Luaj Tirana”, e cila po shtrihet në…

Jep dorëheqjen kreu i IKMT-së, rikthehet në detyrë ish-drejtoresha Dallandyshe Bici

Kreu i Inspektoriatit Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit, Ajet Zyberaj ka dhënë…

Veliaj publikon fotot nga 8 godinat e reja të Kampusit Universitar Bujqësor

Studentët e Universitetit Bujqësor të Kamzës do të gjejnë në vitin e…

Një humbje jete dhe 335 persona të infektuar në 24 orët e fundit

Nisur nga rritja e numrit të qytetarëve të prekur nga Covid19, Ministria…

COVID-19/ 446 qytetarë të infektuar, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

446 qytetarë të infektuar me COVID-19, asnjë humbje jete në 24 orët…

Karriera e kohëve moderne, si po rritet biznesi i influencës në vend

Dy dekada më parë, kur pyesje fëmijët se çfarë donin të bëheshin…

Inspektimi në shkollën e re “Luan Hajdaraga” në Linzë/ Erion Veliaj: Moto e Bashkisë, çdo ditë një punë konkrete”

Shkolla e mesme “Luan Hajdaraga”, një godinë e re me infrastrukturë moderne…