Uncategorized

Raporti: Gazetarët në Shqipëri pengohen nga qeveria dhe nga pronarët

Mediat në Shqipëri vazhdojnë të ndeshen me mungesën e transparencës së qeverisë, me pengesa nga agjenci të ndryshme shtetërore si

29 Qershor, 2022

Pamjet që “rrëzojnë” Kremlinin, momenti kur raketa ruse godet qendrën tregtare në Ukrainë

Pamje të reja janë publikuar nga momenti kur një raketë ruse godet një qendër tregtare në Kremenchuk të Ukrainës, duke

29 Qershor, 2022

I morën hotelin në mes të Tiranës, nëna kallëzon dy djemtë

7 punonjës të Kadastrës së Tiranës janë pezulluar nga detyra për shkak se akuzohen për tjetërsim pronash. Ishin dy vëllezërit

29 Qershor, 2022
- Advertisement -
Ad imageAd image