Kryesore

Latest Kryesore News

Edi Rama: Nuk ka negociata për anëtarësimin e Shqipërisë në BE së shpejti dhe faji është i Bullgarisë

Kryeministri shqiptar Edi Rama tha se nuk pret që një samit i…

VIDEO/ 12 orë udhëtim me tren, Rama dhe Abazoviç mbërrijnë në Kiev! Nisin vizitën në Ukrainë

Kryeministri Edi Rama dhe homologu i tij në Malin e Zi, Dritan…

Qëllohet me një plumb në bark 48-vjeçari Pjerin Brushtulli, dërgohet në spitalin e Shkodrës!

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar vetëm pak minuta më parë…

E rëndë: Vajzat akuzojnë babanë për abuzim seksual, nëna mohon: “Burri im nuk është i tillë” (Video)

Emisioni “Piranjat” në kanalin Abc raporton se ka zbuluar një rast incesti…

Paralajmërimi i Kissinger: “Po hyjmë në një periudhë shumë të vështirë”

Henry Kissinger mbushi 99 vjeç më 27 maj. I lindur në Gjermani…

“Sunny Hill”, organizuar nga Dua Lipa do të organizohet në Tiranë, arsyet pse festivali u zhvendos nga Prishtina

Festivali më i madh që u organizua disa herë në Kosovë, “Sunny…

Vrasësi i penduar pretendon se i ofruan 2 milion euro për të hedhur në erë gjithë pallatin ku jetonte shënjestra

Shifrat financiare të ofruara tek Nuredin Dumani nga grupet kriminale në Elbasan,…

Itali/ Gjendet e vdekur 5-vjeçarja që u raportua e zhdukur, e vrau nëna e saj

Një ngjarje tragjike është regjistruar në Itali, ku nëna 23-vjeçare ka vrarë…