Kryesore

Latest Kryesore News

E rëndë: Vajzat akuzojnë babanë për abuzim seksual, nëna mohon: “Burri im nuk është i tillë” (Video)

Emisioni “Piranjat” në kanalin Abc raporton se ka zbuluar një rast incesti…

Paralajmërimi i Kissinger: “Po hyjmë në një periudhë shumë të vështirë”

Henry Kissinger mbushi 99 vjeç më 27 maj. I lindur në Gjermani…

“Sunny Hill”, organizuar nga Dua Lipa do të organizohet në Tiranë, arsyet pse festivali u zhvendos nga Prishtina

Festivali më i madh që u organizua disa herë në Kosovë, “Sunny…

Vrasësi i penduar pretendon se i ofruan 2 milion euro për të hedhur në erë gjithë pallatin ku jetonte shënjestra

Shifrat financiare të ofruara tek Nuredin Dumani nga grupet kriminale në Elbasan,…

Itali/ Gjendet e vdekur 5-vjeçarja që u raportua e zhdukur, e vrau nëna e saj

Një ngjarje tragjike është regjistruar në Itali, ku nëna 23-vjeçare ka vrarë…

Lufta në Ukrainë, Rama dhe Abazoviç nisen për të vizituar Kievin

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe ai i Malit të Zi, Dritan…

Paralajmërimi i kryediplomatit austriak: Moska mund të destabilizojë rajonin

Ministri i Jashtëm i Austrisë, Alexander Schalenberg tha se sulmi i Rusisë…

SPAK tërheq dokumentet e sterilizimit dhe ‘Check-up’, katër spitale s’kthejnë përgjigje

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK, ka tërhequr…

Rruga rrethohet me shirita, prokurorët rikthehen në vendin ku u ekzekutua Pjerin Xhuvani

Pas një periudhe prej më shumë se një viti, Prokuroria rikthehet në…