Kryesore

Latest Kryesore News

E dënuar për korrupsion dhe shpërdorim detyre, lirohet nga burgu ish-gjyqtarja e Krujës

Është liruar nga burgu ish-gjyqtarja Enkeleda Hoxha. Kujtojmë se të shtunën, Apeli…

VIDEO: Shikoni se si policia devijon makinat Tesla nga rruga, arsyeja do t’ju habisë

Makinat amerikane Tesla nuk u lejuan në rrugë specifike në Sichuan të…

VIDEO: Doktori bën të njëjtën gafë si Luli: “Ta bëjmë ditën, natë” – u thotë 44 mijë luftëtarëve

Në një dalje për mediat, Berisha ka bërë një gafë, duke u…

Misteri i 140 megatonëve drithë rezervë… Çfarë di ky burrë që të tjerët në botë nuk e dinë?

Ka një vend në botë që, pavarësisht se është një importues i…

S’kam çiflig e s’kam pallate, s’kam dyqan me katër kate, por e dua Shqipërinë, që nga Shkupi në Janinë…

  Nga Thanas Sqepari Sa herë vjen muaji qershor, nuk janë të…

Parulla kundër Ballkanit të Hapur në ndeshjen Shqipëri-Izrael dhe “lufta e fotove” mes Edit dhe Vjosës

Ndeshja e mbrëmshme e futbollit mes Shqipërisë dhe Izraelit ka patur edhe…

Zbardhen detaje nga atentati në Tiranë: Eksplozivi u aktivizua nga afër me telekomandë

Shpërthimi i eksplozivit në makinën e Aleksandër Sadikajt është aktivizuar me telekomandë.…

Eksploziv makinës në Tiranë, shpërthen në ecje, ndërron jetë 27-vjeçari që e drejtonte

  Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Tiranë. Një mjet…