Politike

Latest Politike News

I dehur në Kuvend? Paloka për incidentin me Ramën: I thashë je gjel plehu në Surrel

I ftuar në “Radari Informativ” në Abc, deputeti demokrat Edi Paloka ka…

Nexhmije Hoxha u hetua për kafe, sot nuk i kërkohet llogari politikanëve që kanë miliarda?

Nga Ylli Pata Kush në vitin 1991 ka qenë i rritur, e…

Fokusi tek zgjedhjet vendore, Partia Socialiste mbledh Kryesinë

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur në selinë rozë mbrëmjen e kësaj të…

Meta akuzoi se Porti i Durrësit, bëhet me lekë të fshehura. Rama: Normal, është shefi i Partisë së Lekut

Kryeministri Edi Rama u është përgjigjur këtë të enjte akuzave të kreut…

Veliaj takon kryebashkiakun e Romës, Gualtieri: “Punojmë së bashku për t’i afruar edhe më shumë qytetet tona”

Në vizitën e tij në Romë, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion…

Sherri në Kuvend, Rama: Dy të dehur nga Foltorja shanë me libër shpie, asnjë fjalë për paratë e marra nga rusët

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në Twitter për atë që ndodhi në…

“Të dehur në Kuvend dhe me fjalor banal”, PS mbledh firma për të përjashtuar me 10 ditë dy deputetët demokratë

Gjatë votimit të buxhetit, Partia Socialiste pretendon se deputetët e PD, Bujar…