Sport

Latest Sport News

Kaosi me biletat e Euro 2024, tifozët “shpërthejnë” në rrjetet sociale

Teksa jemi disa javë para fillimit të Europianit, kanë filluar të shfaqen…

Flaka olimpike e ndezur në Greqi është nisur drejt Francës, do të kalojë në 64 territore e 450 qytete

Flaka olimpike e ndezur në Greqi është nisur drejt Francës, por para…

“Gjermani 2024”, UEFA rregulla strikte për sendet që duhet të kenë me vete tifozët

Tifozët e Shqipërisë dhe të të gjithë skuadrave të tjera pjesëmarrëse në…

Arbitrimi “tërbon” Presidentin Laporta, Barça mendon të kërkojë përsëritjen e ndeshjes me Realin

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta ka treguar pakënaqësinë e tij për arbitrimin,…

Ishte gol apo jo? Teknologjia zgjidh rastin e dyshimtë të Real-Barcelona

Canal+ dhe beIN përdorën teknologjitë e tyre 3D për të analizuar imazhet…

Fitoi 1 trofe, 3 të tjerë janë afër, Mbappe mund të mbyllë aventurën me PSG-në

Edhe pse në Francë ende refuzojnë t’i thonë lamtumirë golashënuesit më të…

Komisioni i Disiplinës përjashton klubin e Erzenit për dhunë, gjoba për skuadrat e Superiores

Komisioni i Disiplinës ka publikuar vendimet për ngjarjet e ndodhur gjatë kësaj…

Trofetë e fituara të Manchester City vijnë në Tiranë, ja kur mund t’i vizitoni

Trofetë prestigjiozë si Premier League, Champions League dhe FA Cup të fituar…