Follow US

SOCIALS

In This Week's Issue

Popular in This Week

Rama tregon si politikani holandez shkroi për ligjin e Sheriatit në Shqipëri: Është gjë idiot ky?

Kryeministri Edi Rama ka treguar një episod me një holandez, pjesë e grupit të punës

J L J L 2 minuta lexim

VIDEO/ Shkrumbohet banesa në Lushnjë, shpëton mrekullisht familja

Një banesë është përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme në Lushnjë. Ngjarja ndodhi në lagjen

Amelda Amelda Amelda Amelda 0 minuta lexim

Vendimi i Këshillit Europian për Ukrainën, Zelensky: Unik dhe historik

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky tha se përgëzon vendimin e Këshillit Evropian për t’i dhënë Ukrainës

Amelda Amelda Amelda Amelda 1 minuta lexim

Policia rrugore: 224 gjoba në vit për boritë, shoferët e autoveturave më të pabindurit

Në rrugët e qyteteve boritë përdoren ka kriter, megjithatë shoferët duken të pashqetësuar. Në kodin

Amelda Amelda Amelda Amelda 1 minuta lexim

Merrnin prona me qira dhe i kthenin në ‘shtëpi bari’, goditet banda e shqiptarëve në Spanjë! 56 të arrestuar

Është goditur një nga rrjetet më të mëdha të kultivimit të marijuanës në Katalonjë. Sipas

Ornela Ornela 3 minuta lexim

“Kam diplomë bojaxhiu”, Rama në diplomimin e maturantëve të “Sami Frashërit”

Kryeministri Edi Rama ka mbajtur fjalën nëceremoninë e diplomimit të maturantëve në Shkollën e Mesme,

J L J L 1 minuta lexim

Lukaku i emocionuar dhe i lumtur për rikthimin, telefonon shokët e ekipit të Interit

Lukaku do të rikthehet tek Inter. Sipas asaj që shkruan “La Gazzetta dello Sport”, sulmuesi

Ornela Ornela 1 minuta lexim

Tentoi të vriste bashkëfshatarin pas konfliktit për pronën, arrestohet autori në Skrapar

Policia e Skraparit ka arrestuar një person, i cili ka tentuar të vrasë bashkëfshatarin e

Amelda Amelda Amelda Amelda 1 minuta lexim

Zjarret në Lezhë djegin me qindra rrënjë ullinj e vreshtari

Një vatër zjarri është shfaqur këtë të mërkurë në disa parcela në Troshan të Lezhës,

Ornela Ornela 1 minuta lexim

Për herë të parë që nga Lufta e Ftohtë, NATO do të vendosë trupa në Europën Lindore

NATO do të vendosë forca dhe pajisje në krahun e saj lindor për herë të

Ornela Ornela 1 minuta lexim

EMRAT: Falsifikuan rezultatet në zgjedhjet e 25 prillit, arrestohen 6 persona, 2 në kërkim

Gjashtë persona, numërues në një KZAZ në Librazhd, përfaqësues të Partisë Socialiste, Partisë Demokratike dhe

J L J L 4 minuta lexim

Shpërthim në dyqanin e 58-vjeçarit në Durrës, i vendoset eksploziv

Një shpërthim ka ndodhur në orët e para në një biznesi në Durrës. Shpërthimi ndodhi

J L J L 1 minuta lexim
- Sponsored -
Ad image

The Latest

News

Sitet arkeologjike dhe teatrot antikë, në fokus të turizmit ndërkufitar

Nga Vangjel Shumeli Sitet arkeologjike, kryesisht teatrot antike janë kthyer vitet e fundit në destinacione

J L J L 12 minuta lexim

Shqipëria në vendnumëro në renditjen e re të FIFA-s

FIFA ka publikuar renditjen e re për kombëtaret e futbollit, ku Shqipëria është renditur sërish

Ornela Ornela 1 minuta lexim

Do të keni një ide të qartë për të ardhmen tuaj, horoskopi për sot

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Horoskopi premton një rrjedhë të favorshme

J L J L 6 minuta lexim

Mot i nxehtë gjatë paradites, temperatura deri në 37°C

Java nis me temperatura të larta. Orët e paradites vijojnë në ndikimin e motit të

J L J L 1 minuta lexim

Telebingo Shqiptare: Çmimi i madh bie në Kukës, fituesi merr 1,177,300 lekë

Kanë qenë me mijëra edhe fituesit e dalë nga shorteu i ditës së djeshme të

J L J L 4 minuta lexim

KPA lë në fuqi vendimin e KPK-së, i heq statusin e magjistratit Enkeleida Hoxhës

Kolegji i Posaçëm i Apelimit lë të pandryshuar vendimin e KLGJ, për shkarkimin nga detyra

Ornela Ornela 1 minuta lexim

Kujdes!/ “Droni edukues” në Tiranë, pajisja më e re inteligjente për shoferët problematikë

Një pajisje e re inteligjente është vënë në dispozicion të Policisë Rrugore në Tiranë. Bëhet

Amelda Amelda Amelda Amelda 1 minuta lexim

Pas Ramës, Vuçiç dhe Kovaçevski konfirmojnë pjesëmarrjen në Samitin e BE

Liderët e Serbisë, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut, Aleksandar Vuçiç, Edi Rama dhe Dimitar Kovaçevski

J L J L 2 minuta lexim

Bllokimi bullgar, Borrell: Vendet e Ballkanit kanë të drejtë, të heqim veton në vendimmarrje

Josep Borrell, Përfaqësues i Lartë i Bashkimit Evropian për Punë të Jashtme dhe Politikë të

Amelda Amelda Amelda Amelda 3 minuta lexim