Metropol

Latest Metropol News

VIDEO / Banorët përzënë Këlliçin, Strazimirin dhe Vokshin nga rr. “Xhon Belushi”

Partia Demokratike kishte lajmëruar sot një deklaratë për të bllokuar punimet e…

Njësia 10, Veliaj: Ndërhyjmë në çdo lagje dhe rrugicë; Rikonstruktojmë shkollën ‘Avni Rustemi’ dhe kopshtin 37

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj në takimin me banorët e…

Veliaj, të dëmtuarve nga tërmeti: Mendoni për familjet tuaja, mos u përdorni

Në prezantimin e buxhetit të vitit të ardhshëm për Njësinë 10, kryetari…

Veliaj me të rinjtë e Njësisë 10: Tirana është qyteti i të gjithëve

Në takimit me të rinjtë e Njësisë 10, kreu i Bashkisë së…

Fuqizimi ekonomik i grave, Veliaj: “Të sigurohemi që ofrojmë shanse të barabarta për të gjithë”

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i bëri thirrje të gjithë…

Stuhia e fortë me reshje shiu shkakton probleme në Tiranë, disa pemë të rrëzuara. Veliaj: Tregoni kujdes në rrugë

Gjatë orëve të natës dhe sot në mëngjes, Tirana është përfshirë nga…