Metropol

Latest Metropol News

SKANDALI / Premton transport falas, por Belind Këlliçit një ditë fushate i kushton mbi 100 mijë euro! Kush e financon?

  Sali Berisha dhe Ilir Meta çelën sot me pompozitet fushatën për…

SONDAZHI: Veliaj ka besimin e 56,3 përqind të qytetarëve të Tiranës, diferencë e thellë me rivalët e 14 majit

Sipas një sondazhi të ri të publikuar sot në Top Channel, 56,3%…

Veliaj: 180 mijë makina të regjistruara në Tiranë, ndryshimet kanë përmirësuar trafikun

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në një intervistë televizive u…

Veliaj flet për emrat e rinj në Këshillin Bashkiak: Këto janë projektet e mëdha që duhen miratuar shpejt për Tiranën

Drejtuesi i PS i qarkut të Tiranës dhe kandidat për bashkinë e…

VIDEO: Mos i humbni këto pamje (një shënim për ‘Tiranën e lalit’ me të gjitha ngjyrat e saj)

  Nga Adrian Thano Botuar në DITA Brezi i ri ndoshta nuk…

“Do rindërtojmë stadiumin Dinamo dhe Pallatin e Sportit”, Veliaj: “Më ndihmoni të përballoj gjithologët!”

Gjatë takimit me urbanistë dhe arkitektë mbi zhvillimin e Tiranës, kryebashkiaku Erion…

Rikonstruktohet shkolla “Besnik Sykja”, i shtohen hapësirat dhe një palestër e re

Gjimnazi “Besnik Sykja” në Tiranë, po i nënshtrohet rikontruksionit të plotë, duke…

Belindi i Saliut mashtroi për shkollën? Veliaj: Sa kllounë ka parë Tirana…

  Në një intervistë në News 24, kryetari i Bashkisë së Tiranës,…