Aktualitet

Përplasja mes bandave në Athinë, si nisi përplasja e trafikantëve shqiptarë, të gjitha lëvizjet e Andon Tefit

Armando Lamaj dhe Andon Tefi rezultojnë shpërndarës kokaine në Athinë. Dy shqiptarët e vrarë mbrëmjen e së shtunës në Athinë,

4 Korrik, 2022

Pavarësisht luftimeve, banorët në Donetsk i gëzohen jetës

Donetsku vazhdon të jetë në shënjestër të bombardimeve por kjo nuk i ka penguar qytetarët ukrainas të kërcejnë. Pavarësisht se

4 Korrik, 2022

I nxehti afrikan në vend, kur fillon rënia e temperaturave

Shqipëria ndodhet në kulmin e valës së të nxehtit afrikan. Të hënën dhe të martën e kësaj jave meteorologët parashikojnë

4 Korrik, 2022
- Advertisement -
Ad imageAd image