Kryesore

Latest Kryesore News

Meta sulmon SPAK, reagon Kim: Kërcënimet për prishjen e Reformës në Drejtësi s’mund të pranohen si normale

Ilir Meta e etiketoi Arben Krajën si ‘Spurdhjaku i partisë’, reagon ambasadorja…

VENDIMI: Gjykata jep masën e sigurisë për rusët dhe ukrainasin e kapur në uzinën e Gramshit

Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “Arrest me burg” për dy rusët…

SPAK nisi hetimet për të, Meta reagon ndaj Krajës: Spurdhjaku i Rilindjes…

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar pasi Prokuroria e…

SPAK njofton nisjen e hetimeve për ish-presidentin Ilir Meta

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka nisur hetimet…

Dalin para gjykatës në Elbasan dy rusët dhe ukrainasi, Prokuroria kërkon “arrest me burg”. Ja akuzat ndaj tyre

Shtetasit rusë dhe ukrainasi kanë dalë sot para gjykatës për t’u njohur…

Ndihmoi arratisjen e Ervis Martinajt, arrestohet agjenti 28 vjeçar i Operacionales në Policinë e Shtetit

Jeton Lami, agjent i Forcave Operacionale në Policinë e Shtetit është vënë…

Euro pëson rënie drastike, Dollari amerikan ia kalon për herë të parë pas 20 vitesh

Euro ka pësuar rënie drastike dhe pas 20 vitesh ka rënë më…

Qumështi i lopës nga fermerët rritet 40-50%, prodhimi vendas nuk do mbulojë nevojat e fabrikave

Rritet 40 deri 50% çmimi i qumështit të lopës për fabrikat e…