Pikante

Akademiku Baçe: Shqiptarët nuk kanë gjak 100% të pastër

Akademiku Apollon Baçe, thotë se në një libër që ia dedikon gjyshit, kujton se ai i mësoi se fjala komb

25 Qershor, 2022

Përgjigje negative për negociata, Rama, liderëve në BE: Nuk mbani fjalën, turp! Të paaftë të çlironi dy pengje nga Bullgaria

Kryeministrit Edi Rama, presidenti serb Aleksandër Vuçiç dhe kryeministri maqedonas Dimitar Kovacevski, pas zhgënjimit nga Bashkimi Evropian i cili edhe

23 Qershor, 2022

E çoi në SPAK, ish-deputeti nuk i ndahet Metës: Kam dy padi të tjera, kërkoj ndihmën e Ambasadës USA

Duke e konsideruar Ilir Metën si ‘simbol i korrupsionit’ në vend, ish-deputeti demokrat Halit Valteri, paralajmëroi edhe 2 padi të

22 Qershor, 2022
- Advertisement -
Ad imageAd image