Soft

Edhe ambasadorja amerikane Yuri Kim me tur falenderimi. E nis nga Tropoja: Ndjej se jam me familjen time!

Ambasadorja Yuri Kim vizitoi Tropojën për të nisur procesin e lamtumirës në përfundim të detyrës së saj në Shqipëri. Gjatë

Pichichi, LaLiga dhe një “Si, quiero…” për Myrto Uzunin nga Uarda (FOTOT)

Myrto Uzuni dhe Granada e tij sezonin e ardhshëm do të jenë pjesë e elitës spanjolle, LaLiga. Sulmuesi që këtë

Regjisori James Cameron thotë se do prodhojë “Terminatorin” e radhës, me ndihmën e Inteligjencës Artificiale

Regjisori i famshëm James Cameron ka zbuluar se ai është duke punuar për një skenar për kastin e ardhshëm "Terminator"

- Reklamë -