Kryesore

Latest Kryesore News

Çmimi i naftës 258 lekë për litër, paralajmërohet protestë: Sot në orën 12:00 fikni makinat

Çmimi i naftës ka arritur në maksimum duke u shitur me 258…

Zbardhen detajet: Dogji zyrën e noterit të arrestuar, autori rrëfen porositësin që e pagoi para hetuesve

Marjo Sinani, i arrestuar nga Policia si autor i djegies së zyrës…

“Rreptësisht, jo me non gratat”, CDU e përmbledh qartë pas vizitës së Beyer në Tiranë: Jemi unison me SHBA

Zyrtari i lartë i CDU-së gjermane Peter Beyer, ndodhet prej 3 ditësh…

Mori dhuratë orën 20 mijë euro nga kryeministri i Katarit, ministri shqiptar: Nuk ia ktheja dot, sepse…

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, e ka pranuar se e…

‘Ligji më i fortë në botë’, PE pritet të miratojë ndalimin e makinave me benzinë deri në vitin 2035

Këtë të mërkurë deputetët e Parlamentit Europian votuan ligjin për të ndaluar…

Do hiqet? Vetoja që pengon negociatat e BE-së me Tiranën dhe Shkupin shkakton çarjen e qeverisë në Bullgari

Partia populiste bullgare 'Ka një popull të tillë' (ITN) ka njoftuar largimin…

FOTO: “Goditi me shpullë Monikën?!” Akuzat se Meta porositi vrasjen e Ndokës, flet miku i famijes: “Nuk bënte Sandri të tilla gabime”

Në rrjet vijojnë spekulimet pas deklaratës së një gazetari se në dëshmitë…

VIDEO: ‘A po ju mungon Kosova zoti kryeministër’, Rama nervozohet me gazetarin: Do na lësh t’a pimë këtë kafe

Ditën e sotme është duke u zhvilluar Samiti i Ballkanit të Hapur…

“O provincial, ke qenë mercenar i Gazidedes”, moderatori dhe gazetari kapen keq në emision, sherri vijon në portale

  Gazetari Mentor Kikia ka reaguar ashpër ndaj kolegut Ylli Rakipi, në…