Vetting

Fshehu pasurinë, gjykatësi i Tiranës Kreshnik Omari përfundimisht jashtë sistemit të drejtësisë!

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka lënë në fuqi vendimin e KPK, për shkarkimin nga detyra të Gjyqtarit të Tiranës,

Kush janë më të rrezikuar në Shqipëri, prokurorët apo gjyqtarët?

Sipas të dhënave të Këshillit të Lartë të Prokurorisë dhe atij Gjyqësor rezulton se në sistemin e drejtësisë shqiptare më

Po jep efekt Reforma në Drejtësi? Gjonaj: Pikë kthese për gjithë vendin, nuk gëzohem për asnjë që shkon në SPAK

Ish-ministrja e Drejtësisë, aktualisht, deputete e Partisë Socialiste, Etilda Gjonaj ka deklaruar se Reforma në Drejtësi ka dhënë efekte jo

- Reklamë -